Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

 • Vendlindja:
 • Klina 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: King është një këngëtar. The kinG dhe mR.reaL jan antar te grupit RAP STREET nga klina. Ata filluan te merren me rap qe 2 vite, disa kanG i kan inqizuar ne studion EE record's e disa te tjera ne studion K3 record's. Emrat e tyre jan : THE KING[Gjon Nikolla] dhe MR.REAL[Enrik Berisha]. Ata thon se e pelqjen muziken Hip-Hop[RAP] . Dhe per kete arsyje ata kan formuar nje Grup prej 4 antareve . Dy antaret te tjere jan Dr.DangerouS[Albert Prenaj] dhe BarooT-G[Pren Berish...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Trimi A.K.A Dr.L

Besi Zinjo

Sleeper

Banyy Am

Taulant Derguti (Tali)

Roland Mullaavda

Da Freak

Ecstasy Tlg

Ridi

Mafia

Tags: King, The King


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet