Më mbaj mend (për 1 muaj)

King-b.one - Pse U Largove (Feat. D-white & Ghoots)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


King-B.One
Po du mu zhduk prej ksaj bote
gjithqka me harru
por edhe ne bot tjeter pergjithmon do te du
qe u largove prej meje
une nuk e paramendova
kur me the harrom
une yjet i shikova
e pyta Zotin se qka po ndodh me mu
nuk mu pergjigj po dy pika lot mi ka lshu
e qova koka lart mos filloi te binte shi
po ne qiell ishte shkruar
Te Dua Vetem TY
e degjova nje ze qe u permend emri jem
shikova per rreth se kush pom permen
nuk e pash kerkon veq nje fytyr lart ne qiell
ma bani me sy dhe me tha se per mu je diell
ti je syri qe terrin drit me bon
je dhe hena ime qe rrugen ma ndriqon
edhe nese vdes une s'do te vdes i qet
po e lo vet dikon qe e deshta ne ket jet

D-Whitee
Pse ti mu largove
pse ike me le vet
une te deshta me zemer
por ajo tash u tret
loti me pikon sa her ty te kujtoj
deshira ime e fundit edhe nje her tet takoj (2x)

Ghoots
Me Zemer po vuj e me dor po shkruj
me kaploi nje ndjenj per ty zemer po vuj
lotin nuk ma shuan askush en ket bot
veq do lutje t'miat te ti qenkan te kot
pse me le ne vetmi sikur te jam jetim
qdo moment qe kisha me mbeti kujtim
a ishte nje aktrim apo dashuri e vertet
spo muj me kuptu pik en zemer mka mbet
une per ty tu mendu e ti me tjetrin tu shku
qe jom nda prej teje nuk po muj me besu
hala se kam kuptu hala se gjeta te verteten
veq me ket rast zemer ti ma pishe jeten
kthehu te une mos me le en vetmi
se s'kish sen mat rend se kjo dashuri

D-White
Pse ti mu largove
pse ike me le vet
une te deshta me zemer
por ajo tash u tret
loti me pikon sa her ty te kujtoj
deshira ime e fundit edhe nje her tet takoj (4x)


Ky tekst u dërgua nga  gentaaKing-B.One
Publikimi: 18/03/2010


King-b.one - Pse U Largove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse U Largove".
3. Video është e këngës "Pse U Largove", por nuk këndohet nga King-b.one.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga King-B.One:


Komente 0