Më mbaj mend (për 1 muaj)

King Link - Sherr N'terr  (Feat. Bx-A)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Bx-A

04/01/2010

2010-01-04T01:24:28+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sherr N'terr" kënduar nga King Link.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga King Link i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga King Link:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet