A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kingston

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Kingston is a singer of Hip-Hop music. Më datë 23 Shkurt 2019, Kingston publikon videoklipin "Downtown", në bashkëpunim me Pashën....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dibrano Albsick

Diti-G

Llonkku

V-Ton

Luxhi

Doni

Flipp

Dashoni

Black-Eagle

Tonchee


Tags: Kingston

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019