Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kk-t - Sa Her (Feat. Street Wolf, B-ess & Duro'man)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ejj quro a bon veq 1 minut a beson se saher pot sho mkalle
ma qite flaken oj vejushk hejjjjjj heej

ref:
1.saher që po ma nin zanin
2.ti ja nis pe ngre barin
3.qoj durt e dridhe venin
4.e moss prit me qaaaa refrenin

KK_T
1.nora 5 fillon mu ndreq per me dal ti //
2.nora 8 thirr shoqen me ti hek vetllat me pincet //
3.hin e delKahmos e lyhesh me karmin //
4.dolce gabana san martin qi ta kan pru kujtim //
5.ntavolin jon 2 gota njana o veq per ty //
6.prek ne trupin tem at qka osht veq per ty

STREET WOLF

7.pa kondom fillon loja ta tregova edhe nvesh//
8.ket e boj vetem per ty po do ta boj edhe ma shpesh //
9.atmosfera o ka nxehet krejt syt i kon tek ti //
10.hajde zemer pi qu kce e mos um rri //
11.sonte krejt jemi mbledh bashk ne ket nat //
12.me plot biqa perreth fakin ton naten e gat //

ref:
1.saher që po ma nin zanin
2.ti ja nis pe ngre barin
3.qoj durt e dridhe venin
4.e moss prit me qart refrenin

b-ess

7.naten vjen n'hotel e um gjet vet tu pi //
8.ndhomen 1-4-8 a 1-8-4 nuk e di //
9.pastaj kthemi aty ku jemi bashk edhe ne //
10. e prap filloj mu nxe per donje kurv te re //
11.dhe shekit bari bejke keshtu ndjehesh pak ma mir //
12.e di qi je e bukur po duhet mu kon pak ma e lir

Duroman:

1.e per ty vazhdon festa me ni ritem oriental //
2.trupin me garderoba me ni stil tropikal //
3.banana spllit para vetit e kujton ditetn e shtune //
4.kur ta kryta punen me framerka posht tshlune //
5.me ver trahovecit tani diten e fillon //|
6.me ni potez na pushton nbusfallderka ni kondom //


Ky tekst u dërgua nga  WolfiKk-T
Featuring: Street Wolf
Publikimi: 19/12/2010


Kk-t - Sa Her
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Her".
3. Video është e këngës "Sa Her", por nuk këndohet nga Kk-t.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kk-T:


Komente 0