Klajd Hoxhaj
Klajd Hoxhaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Klajd Hoxhaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 5 Gusht 2022, Klajd Hoxhaj publikon videoklipin "A M'don". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Klajd Hoxhaj. Produksioni audio u realizua nga vetë Klajd Hoxhaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0