A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Klajdi Haruni & Flori - Lutem Une Sot


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  169

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/10/2014

2014-10-23T07:00:04

See Also

Flori Mumajesi

Video Production:

Pro Video


E doja sepse ishte e bukur,
e doja sepse ishte ajo,
dhe pse e gënjeja veten dje,
po vazhdoj edhe sot njësoj.

E donte sepse ishte e bukur,
e donte sepse ishte ajo,
dhe sa herë të dy ju shikoja,
sikur jetonit tjetër botë.

Dhe lutëm unë sot,
as në qiell e as në tokë,
s'do ta besoja asnjëherë,
për ty se them dot,
ishe dje dhe nuk je sot,
sikur të jetonim dhe një herë.

Dhe lutëm unë sot,
as në qiell e as në tokë,
s'do ta besoja asnjëherë,
për ty se them dot,
ishe dje dhe nuk je sot,
sikur të jetonim dhe një herë.

Askush nuk më shëh mua te lumtur,
se ndryshe më shëh vetëm ajo,
dhe sa herë për ty dikush do me flas,
Me mire shpirti mos e dëgjo.

Jeton ti çdo ditë duke u lutur,
gjithçka për ty është vetëm ajo,
dhe pse lotët kurrë nuk i thave,
ti vazhdon të besosh veç në zot.

Dhe lutëm unë sot,
as në qiell e as në tokë,
s'do ta besoja asnjëherë,
për ty se them dot,
ishe dje dhe nuk je sot,
sikur të jetonim dhe një herë.

Dhe lutëm unë sot,
as në qiell e as në tokë,
s'do ta besoja asnjëherë,
për ty se them dot,
ishe dje dhe nuk je sot,
sikur të jetonim dhe një herë.


Lyrics submited by Nittaae-Cards (2)

2018-12-02 23:57:57
E doja sepse ishte e bukur
E doja sepse ishte ajo
Dhe pse e gënjeja veten dje
Po vazhdoj edhe sot njësoj
2017-11-13 09:04:43
Dhe lutëm unë sot,
as në qiell e as në tokë,
s'do ta besoja asnjëherë,
për ty se them dot,
ishe dje dhe nuk je sot,
sikur të jetonim dhe një herë.

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019