Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klajdi Haruni - E Para (Feat. Flori)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  16

Flori:
S’ma pranove dashurinë
Dashuri për mua s’ka

Klajdi:
Ti jetoje për një ditë
Dhe un me jetën që ta dhashë

Flori:
Me m’shkatrru e me m’lëndu
Askush s’ka me ta kalu
Me m’shkatrru e me m’lëndu
Ti do jesh gjithmonë e para

Klajdi:
Me m’shkatrru e me m’lëndu
Askush s’ka me ta kalu
Me m’shkatrru e me m’lëndu
Ti do jesh gjithmonë e para

Te dy:
Aaaa me momente
Aaaa a ia vlente

Aaaa me momente
Aaaa a ia vlente

Flori:
S’di si pata un durim
As në ënderr s'e kam parë

Klajdi:
Ti të shkelje në besim
Dhe t’më mendoje si të marrë

Flori:
Mësova nga ty se gabimi jam vetë
Mësova nga ty të mos dua në jetë

Klajdi:
Mësova sesi mbytet nje dashuri
Mësova gjithçka që nuk duhej nga ti

Flori:
Me m’shkatrru e me m’lëndu
Askush s’ka me ta kalu
Me m’shkatrru e me m’lëndu
Ti do jesh gjithmonë e para

Klajdi:
Me m’shkatrru e me m’lëndu
Askush s’ka me ta kalu
Me m’shkatrru e me m’lëndu
Ti do jesh gjithmonë e para

Te dy:
Aaaa me momente
Aaaa a ia vlente

Aaaa, me momente
Aaaaa, ia vlente


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Klajdi Haruni
Featuring: Flori Mumajesi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/03/2021
Festivali: Kënga Magjike 2021
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi


Klajdi Haruni - E Para
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Para".
3. Video është e këngës "E Para", por nuk këndohet nga Klajdi Haruni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klajdi Haruni:


Komente 0