Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klajdi Musabelliu - A Me Do A Me Genjen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

A me do, a me genjen

Ti flutur ndali vec pak me degjo
po te lutem, me trego
ti vec me thuaj me do a sme do
zemres sime i thuaj po

(Nje fjale pres)
(kerkoj nga ty dhe vec nje fjale)
(te verteten)

(refreni)
Cdo nate qe kalon
vjen dhe enderren ma trazon
sa dhe gjumi nuk me qeteson
diten shfaqesh ti
e ngacmohem perseri
jo mos luaj me ndjenjat tani

Here me iken, here me vjen
me pelqen dhe sme pelqen
here me sheh dhe here me

A me do, a me genjen

Ti flutur ndali vec pak me degjo
po te lutem, me trego
ti vec me thuaj me do a sme do
zemres sime i thuaj po

(Nje fjale pres)
(kerkoj nga ty dhe vec nje fjale)
(te verteten)

(refreni)
Cdo nate qe kalon
vjen dhe enderren ma trazon
sa dhe gjumi nuk me qeteson
diten shfaqesh ti
e ngacmohem perseri
jo mos luaj me ndjenjat tani

Jo, jo, jo, jo, jo
jo mos luaj
ti me thuaj
tani

(2x)
Cdo nate qe kalon (jo mos luaj)
vjen dhe enderren ma trazon (ti me thuaj)
sa dhe gjumi nuk me qeteson (tani)
diten shfaqesh ti (jo mos luaj)
e ngacmohem perseri (ti me thuaj)
jo mos luaj me ndjenjat tani (tani)Nuk kemi video për këtë këngë.
Klajdi Musabelliu - A Me Do A Me Genjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Me Do A Me Genjen".
3. Video është e këngës "A Me Do A Me Genjen", por nuk këndohet nga Klajdi Musabelliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klajdi Musabelliu:


Komente 0