Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klajdi Musabelliu - Lemza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

o ra zilja me zuri frika profesori hyri ne meism per cudi si sme ra pika ai thirri emrin tim asnje fjal skisha mesuar mbrem takim isha me ty me zuri lemza e bekuar n'drras te zez shinja dy sy ojojojo te lumtem mos me mundo te lutem mos me lejo ojojojo

Ky tekst u dërgua nga Sara


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2004
Orkestrimi: Alfred Kaçinari


Më Shumë Këngë Nga Klajdi Musabelliu:


Komente 0


Klajdi Musabelliu - Lemza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lemza".
3. Video është e këngës "Lemza", por nuk këndohet nga Klajdi Musabelliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.