Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Klajdi Musabelliu - Monotoni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Monotoni".
3. Video është e këngës "Monotoni", por nuk këndohet nga Klajdi Musabelliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Klajdi Musabelliu - Monotoni  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Talismani Pluhurosur"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Monotoni" kënduar nga Klajdi Musabelliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Urban Style. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

SICKY:
Ski qa bon tan diten sillesh ka shpia qishtu thjesh e ka monotonia un pi shoh njerzit sot sillen rrugve kot nashta pse shija e jetes u hup ne ket bot.Prej syve mrjedhin lot e kryt pom dhem kur e shoh qi nuk po rrihet nas ni ven u bo problem jeten me kuptu kur i sheh vitet e jetes shum palidhje tu shku qa u ba kshtu spe di pej jetes shum jom ftof ka pij kthej syt po shoh veq katastrof jet shum e shkurt si strof tan diten tu u en po du me cof si qen spom zinet veni ven e spo kuptoi pse jeta u bo kaq bajat pse spo jetohet ma bre as ni sahat spo kuptoi pse ky fat pom percjell nçdo hap t`jetes jom ba real ma si iki t`vertetes.
Chorus 2X:TONI G:
Monotoni u boo jeta krejt bajat sillna neper rrug taman si lugat gjithqka u bo bajat kerkah nuk pom rrihet monotoni veni ven mu spom zinet
DINAMITI:
Qona n`mengjes e sillna neper shpi qa me ba sot tybe hiq sjom ka di e hane e marte e merkure e kshtu me radh t`enjten t`premten t`shtunen t`diellen monoton koha u ardh kejt pom pshtillen ditetve t`sillen si rollet verdall t`bajn budall çdo dit e shtyj me zor se spo rrihet kerkun krejt jan qerodit demoralizum se ska pare ska pun shum gajle n`kry normal qi perdorin dhun jetojn koh me dhimbje pafund se u bo palidhje me dal en shpi palidhje me nejt u bo palidhje me fol palidhje ton diten me flejt me fol ka t`del shpirti u bo palidhje kejt spo di qa u ba kshtu ski ku me shku per kit kosov u ba shtir me jetu shtir me menu me jetu shtir me menu me vazhdu me jetu ktu jaa
Chorus:TONI G:
Montoni u bo jeta krejt bajat sillna neper rrug taman si lugat gjithçka u bo bajat kerkah nuk po rrihet monotoni veni ven mu spom zinet
TONI G:
Shum her i qeli syt e du me dek mka rrok monotonia e jom tu hek n`depresion jom rajeta bajat mu ka ba kaniher pom shkon menja veten me vra s`jetohet bre vlla me 100000 dhimbje kur e sheh jeten tu t`shku palidhje nuk po muj ma çdo dit tu vujt pse me lan monotonin me mu me luj ton diten tu u en per çdo dit i njejti sen per çdo dit e njejta rrug per çdo dit i njejti ven s`pom pelqen ama bash kurgjo hiq spo muj me kuptu pse kjo jet u bo e flliqt
DJ BUSULLA:
Monotoni koha tash u ardh spe di qka po ndodh spe di qka u ba hej o vlla a po nihesh sikur una tu ka ba edhe ty jeta tullusum
Chorus 2X:Toni GMë Shumë Këngë Nga Klajdi Musabelliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë