Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klajdi Musabelliu - Se Do Ti Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Se Do Ti Dua" kënduar nga Klajdi Musabelliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Neki Emra - Se Do Ti Dua

te te them nje lule
ti je me e bukur
te te them nje gonxhe
t'a humbas freskine.
se ti zemren time
vash ma ke marre
mos per koken tande
mos me bej ate hane

se do ti dua ti dua ti dua
ata dy syqkat ti vash falmi mua
se do ti dua ti dua ti dua
pergjithmone.

te te them nje drite
ty e bon dynjane
mos me koken tande
mos me bej ate hane

se as nje tjeter
zemra s'ma pranone
mos me koken tande
mos me torturo

se do ti dua ti dua ti dua...

Ermira Babaliu - Se Do Ti Dua

Te te them je lule
ti je me e bukur
te te them je gonxhe
ta humbas freskine
se ti zemren time
vashe o ma ke marre
mos per koken tende
mos me mbaj meri

se do ti dua, ti dua, ti dua
ato 2 syckat ti vash
falmi mua
se do ti dua, ti dua, ti dua
pergjithmone
se do ti dua,ti dua, ti dua
ato 2 buzkat ti vash
falmi mua
se do ti dua,ti dua, ti dua
pergjithmone

te te them je drite
ti verbon dynjan
mos per koken tende
mos me bej hatane
se asnje ze tjeter
zemra sme pranon
mos per koken tende
mos me torturo

se do ti dua, ti dua, ti dua
ato 2 syckat ti vashe
falmi mua
se do ti dua, ti dua, ti dua
pergjithmone
se do ti dua, ti dua, ti dua
ato 2 buzkat ti vashe
falmi mua
se do ti dua,ti dua, ti dua
pergjithmone


Publikimi: 01/12/2004
Orkestrimi: Alfred KaçinariMë Shumë Këngë Nga Klajdi Musabelliu:


Komente mbi këtë këngëKlajdi Musabelliu - Se Do Ti Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Do Ti Dua".
3. Video është e këngës "Se Do Ti Dua", por nuk këndohet nga Klajdi Musabelliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.