A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klajdjan Torra

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Klajdjan Torra is a singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 3 Janar 2018, Klajdjan Torra publikon videoklipin "Floket E Verdha". Më datë 1 Gusht 2018, Klajdjan Torra publikon videoklipin "Shqiperia Jone"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ardit Brami

Fredi Gjishti

Klodjan Meçka

Rudi Hasanllari

Dionis Serdari

Ardit Vranozi

Idajet Hysa

Rei Likaj

Pandeli Tocka

Saimir Menkaj


Tags: Klajdjan Torra

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019