Më mbaj mend (për 1 muaj)


Klani Shqiptar - Tripi Jone

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tripi Jone".
3. Video është e këngës "Tripi Jone", por nuk këndohet nga Klani Shqiptar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Klani Shqiptar - Tripi Jone  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

18/10/2009

2009-10-18T21:34:29+00:00NJE CIGARE EDHEZA TIM E BONA E TRIBINA
ME SHOKT E MI VESHUN GJON NGA TIRANA E PRISHTINA
SE KUR NA VINA USHTON SE VI KAH RRETHINA
SHUM E NXET SI HIROSHIMA FJALT N’VEN KUR I SHTINA
KA FEMRA E BARI HOB I ÇDO SHQIPTARI
VARET KUSH PO PRIN I PARI PRIN KANUNI E MUSKETARI
SE KUR NA VINA ,BINA USHTON SE VI KAH RRETHINA
SHUM E NXET SI HIROSHIMA FJALT N’VEN KUR I SHTINA

2X:
KLANI SHQIPTAR PREJ TIRANE N’PRISHTIN
KURDO QE NA VIM HIM FLAK E KALLUM AT BIN
KURDO QE JEM NA ,KUDO QE JEM NA
SE KURDO QE BOJM NA HITE BOJM VEQ NA

2X:REFRENI
BASHK ME DOSTA KUR JEM NA E QOJM KREJT PESHEN N’KAM
FAMEN TA FALIM SKENEN TA KALLIM KUSH E DRIDH VENIN
KUR NA HIM E DALIM

TRUPIN E QART E FOTOGJENIKE JE KUKU QFAR FEMNE
E QFAR SYVETIKE E KI SHTATIN E HEDHUR BASH SI BEYONCE
E KOM ANDERR E INDOLLE PASHA ROBT T’BOJ BE

KTO ISHIN FJALT E MIA QE PER VETI E BONA
TASH MBROJTJEN E LASH E KAH SULMI UN LSHONA
POPO BANA HAJGARE POPO UNE BASH
HALA PA E BA PER VETI UNE GATI E LASH

2X:
BASH TASH QE USHTARI QE FITON BETEJEN
TA DRIDHI KREJT PEJEN SE PER TY E KOM LEJEN
N’CLUB HINA MRENA JA NISA ME RRENA
N’PAREN QE U DESHA JA NISA E KESHA

2X:REFRENI
BASHK ME DOSTA KUR JEM NA E QOJM KREJT PESHEN N’KAM
FAMEN TA FALIM SKENEN TA KALLIM KUSH E DRIDH VENIN
KUR NA HIM E DALIM

KTU OSHT MBRETERI E NA JEMI PRINCIPATA
KTU KA FITORE NUK KA DISFATA
IDOLA JEMI PER QIKA E V.I.P TE PUBLIKA
JEMI TIPA ROMANTIKA DHEZIM QIRA RRIM PA DRITA

OJ FEMER SJOM MIR E QIT LODHJE E KOM N’ZEMER
NESE DON ME KAN ME MU TI DUHESH ME PAS EMER
UN TMEN E BOJ GJITHKON E RESPEKTOJ
REPIN TEM KUR E BOJ SHUM HITE UNE RRXOJ

2X:
VARGJET E MIA I SHKRUJ QDO DIT
I DI EDHE ME BeaT E TE TI BOHEN HIT
2 VETA ME 1 QYTET VET MBRET VET SHTET
ATY KU NA SHEH DOKUM SI 200 VET

4X:REFRENI
BASHK ME DOSTA KUR JEM NA E QOJM KREJT PESHEN N’KAM
FAMEN TA FALIM SKENEN TA KALLIM KUSH E DRIDH VENIN
KUR NA HIM E DALIM


Ky tekst u dërgua nga Fitore Sopjani   EnnoRKS   fitore
Më Shumë Këngë Nga Klani Shqiptar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet