Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klani Shqiptar - Fuck Your Name (diss Mc.kresha) (Feat. Tmerri)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ska me mu se une jam mafijash a ka me mu let tu vjen kuzhdo se kam me vra mas fundi e flliqa krejt
hahahahhahahah
Ska me klasen e 6.3
hahhahahahhaha
leje krejt shqierin e malezin
ju qifsha motren e patrolimit te rreja se ki porno
a ka me mu ose me poro
ska me bajram zumeri.!
trgni se od kale da ne ti jebam se tuka nema crkvi imaxhamija hej vie ste kuqinja dhe getellbullgej ova beshe ilirida na golema allbenja vie ste kuqinja dhe getellbullgej tuka nema crkvi ima xhamija hej trgni se od kale da ne ti jebam se ajde sega quti pizdati mater crkvi umrete makedonci vo kale nema crkvi tuka shiptar ne znaete za frki pamtete bej prvata ve ubime so bombi komi madafaka hec se tshti nvor ti jebam gligovor dojdam so braqa ne ni trebat okviri so eden kurshum mrtvi all komiti biq ju no huiriz so don fak juher so plis snjohna polic jena uqk for tlak and a blak tu biam kuqko ta ti jebam plemeto so boja na zhollta shto liqi na gomna ste gjubre i toqka bi si laif only si no five ako sakate da umrete hotu baj bich


Ky tekst u dërgua nga EminKlani Shqiptar
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/06/2010


Klani Shqiptar - Fuck Your Name (diss Mc.kresha)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fuck Your Name (diss Mc.kresha)".
3. Video është e këngës "Fuck Your Name (diss Mc.kresha)", por nuk këndohet nga Klani Shqiptar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klani Shqiptar:


Komente 1