Audio

Klani Shqiptar - Ska Ma Shum


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/09/2012

2012-09-25T16:09:21


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ska Ma Shum" kënduar nga Klani Shqiptar.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Klani Shqiptar i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Klani Shqiptar:

Më Shumë...