Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klani Shqiptar Eki - Prej Hip Hopit N'tallava  (Feat. Dr Nushi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Dr.Nushi

07/10/2013

2013-10-07T14:20:25+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prej Hip Hopit N'tallava" kënduar nga Klani Shqiptar Eki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Klani Shqiptar Eki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Klani Shqiptar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet