Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Klani Shqiptar Eki - Tattoo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tattoo".
3. Video është e këngës "Tattoo", por nuk këndohet nga Klani Shqiptar Eki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Klani Shqiptar Eki - Tattoo  (Feat. Blendi G)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/10/2010

2010-10-07T01:25:21+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tattoo" kënduar nga Klani Shqiptar Eki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ava Max - Tattoo

The kind of lover that stays on your mind
See me wherever you go, yeah
You want forever after just tonight
You'll never leave it alone, yeah

A permanent mark that won't fade away
Boy, you can't erase me

I'm like a tattoo that's over your heart
'Cause once I put this love on you it never comes off
I'm like a tattoo that's under your skin
So write my name in cursive 'cause you'll never forget

Ooh na-na, ooh na-na, ooh na-na (Ooh-ooh, ooh-ooh)
Ooh na-na, ooh na-na, ooh na-na (Ooh-ooh, ooh-ooh)

You want my kisses to start at your neck
Cover your body all over
Can't keep it hidden, I'm stuck in your head
But that don't mean that I'm yours, yeah

A permanent mark that won't fade away
Boy, you can't erase me, yeah

I'm like a tattoo (Tattoo) that's over your heart (Your heart)
'Cause once I put this love on you it never comes off
I'm like a tattoo (Tattoo) that's under your skin (Under your skin)
So write my name in cursive 'cause you'll never forget (Never forget)

Ooh na-na, ooh na-na, ooh na-na (Ooh-ooh, ooh-ooh)
Ooh na-na, ooh na-na, ooh na-na (Ooh-ooh, ooh-ooh)
Baby you'll never forget, oh-oh, oh-oh
Ooh na-na, ooh na-na, ooh na-na (Ooh-ooh, ooh-ooh)
Ooh na-na, ooh na-na, ooh na-na (Ooh-ooh, ooh-ooh)

Real love, you're gettin' your first one, and you like it
It's gonna hurt but you can't run, so don't fight it
Real love, you're gettin' your first one, and you like it
And you like it, oh yeah, yeah

I'm like a tattoo that's over your heart (Yeah, yeah)
'Cause once I put this love on you it never comes off
I'm like a tattoo that's over your skin (Oh, baby)
So write my name in cursive 'cause you'll never forget

Ooh na-na, ooh na-na, ooh na-na (Ooh-ooh, ooh-ooh)
Ooh na-na, ooh na-na, ooh na-na (Ooh-ooh, ooh-ooh)

Na-na, na-na-na
Na-na, na-na-na
Na-na, na-na-na
Na-na, na-na-na

Hilary Duff - Tattoo

Mmm yeah you burn me again
Well I don't wanna know where you've been
Mmm ahhh, How was a new best friend
Do you know I'll treat you like them?

And I know oh, oh,

You're under my skin
Running in my bloodstream
These scars are the way that you loved me
I guess that you had to leave a tattoo
On my skin
Running in my bloodstream
These scars are the way that you loved me
I guess that you had to leave a tattoo
To remind me

(Ooh)
A tattoo to remind me
[x2]

Apologies for the way I've been
I couldn't wash you off my skin, no I
I couldn't live without you

Mmm, Tears and eyes can try
But I know
Burning like the wire in lightbulbs
It could be in the way you bleed me

And I know oh, oh

You're under my skin
Running in my bloodstream
These scars are the way that you loved me
I guess that you had to leave a tattoo
On my skin
Running in my bloodstream
These scars are the way that you loved me
I guess that you had to leave a tattoo
To remind me

(Ooh)
A tattoo to remind me
[x2]

See these scars leaving blood on my little white dress
Beating hearts, screaming out loud

You're under my skin
Running in my bloodstream
These scars are the way that you loved me
I guess that you had to leave a tattoo
On my skin
Running in my bloodstream
These scars are the way that you loved me
I guess that you have to leave a tattoo
To remind me

(Ooh)
A tattoo to remind me
[x2]

Under my skin
Running in my bloodstream
These scars are the way you loved me
I guess you had to leave a tattoo
To remind me

Shemsi - Tattoo

 
Oooh... Oooh... Ohhh..
No matter what you say about love,
I keep coming back for more,
My head in the fire,
sooner or later I get what i'm asking for
No matter what you say about life,
I learn every time I bleed.
The truth is a stranger
My soul is in danger,
I gotta let my spirit be free to,
Admit that I'm wrong and then change my mind.
Sorry but I have to move on and leave you behind.
 
I can't waste time so give me the moment
I realize nothing's broken
No need to worry about everything I've done
Lived every second like it was my last one.
Don't look back got a new direction
Loved you once, needed protection.
You're still a part of everything I do,
you're on my heart just like a tattoo,
Just like a tatto,
I'll always have you.
 
I'm sick of playing all of these games
It's not about taking ties.
When I look in the mirror,
Didn't deliver
It hurt enough to think that I could stop
Admit that I'm wrong and then change my mind.
Sorry but I gotta be strong and leave you behind
 
I can't waste time so give me the moment
I realize nothing's broken
No need to worry about everything I've done
Lived every second like it was my last one.
Don't look back got a new direction
Loved you once, needed protection
You're still a part of everything I do,
you're on my heart just like a tattoo,
I'll always have you.
 
If I live every moment
Won't change any moment
Still a part of me and you.
I will never regret you
Still the memory of you
Marks everything I do.
 
(2x)I can't waste time so give me the moment
I realize nothing's broken
No need to worry about everything I've done
Lived every second like it was my last one
Don't look back got a new direction
Loved you once, needed protection.
You're still a part of everything I do,
you're on my heart just like a tattoo.
 
Just like a tattoo
I'll always have you.




Më Shumë Këngë Nga Klani Shqiptar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet