A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Klarisa Filipi - Pa Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/02/2014

2014-02-18T11:37:54

hena nuk ndriqon djelli rrezze nuk leshon gjithqka ka ndryshu prej dites qe ke shku veq lot e mija skan pushu sa dua ta di me cilen jeton tani te kujtohem apo krejt mke fshi jetooj vetem per ni qast jetoj njher te jemi bashk bota le te bej sehir le te flasin keq e mir zemra ime pa ty esht veshtir bota le te bej seher le te flasin keq e mir zemra ime pa ty esht veshtir ii lumtur je hallet e mija nuk i ke sikur ti ta dish menjeher tek un do vish e gjith jeten me mua do rrish sa dua ta di me cilen jeton tani te kujtohem apo krejt mke fshi jeto vetem per nje qast jetoj njeher te jemi bashk bota le te bej sehir le te flasin keq e mir zemra ime pa ty esht veshtir bota le te bej sehir le te flasin keq e mir zemra ime pa ty esht veshtir zemra imee..pa ty esht veshtir.....

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019