Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Klarita Selmani

Nuk ka akoma asnjë votë

Klarita Selmani është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Besiana Avdyli

Elsa Sojati

Alma Begaj

Shyhrete Ahma

Tina Jortimela

Reshida Çoba

Leonora Bruçaj

Ana Mihail

Lana Dembo

Gjenovefa Myrtaj

Tags: Klarita Selmani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet