A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klaudia Celaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Klaudia Celaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Emanuela Neçaj

Kjara Pepushaj

Domenika Roci

Vera Qarku (Toska)

Leonilda Brozi

Florina Gjoka

Govi Reka

Elvira Fjerza

Anila Kodra

Lisa Bujaj


Tags: Klaudia Celaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019