A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klea Balukja

Choose star rating

Rating:  3.3 / Votes cast:  7
BIOGRAFIA: Klea Balukja is a popular singer of Pop music. Në Maj 2015, Klea merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Rruge Qe Heshtin". Më datë 23 Prill 2015, Klea Balukja publikon videoklipin "Rruget Qe Heshtin". Më datë 9 Nëntor 2018, Klea publikon videoklipin "Herën E Parë". Videoklipi u prodhua nga Filmnation....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

SnapChat

Account

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Joanna Wakeley

Viki

Fabiola Agalliu

Donjeta Krasniqi

Emma (Emanuela Manaj)

Armela Tusha

Enxhi Delia

Ajsel

Jozefina Simoni

Anisa Dervina


Tags: Klea Balukja, Klea

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019