Klea Markeci
Klea Markeci

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja
  • Tiranë
  • Jeton në
  • Shqipëri

Biografia

BIOGRAFIA: Klea Markeci është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 18 Dhjetor 2017, Klea publikon videoklipin "Chico". Teksti i këngës u shkrua nga Stine. Më datë 22 Prill 2018, Klea publikon videoklipin "Shake", në bashkëpunim me Natti Daja & Naldin....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0