Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kleansa Susaj
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Kleansa Susaj është këngëtare. Muzika është një talent i trashëguar në familjen e saj. Ajo ka filluar të merret me muzikë që në klasë të parë, ku është angazhuar në disa aktivitete si këngëtare. Ka fituar çmime të ndryshme. Këngëtarët e saj të preferuar janë Alban Skënderaj, Celine Dion dhe Jessie J. Përpos pasionit të madh për muzikën, Kleansës i pëlqen dhe aktrimi e piktura.

Kleansa eshte vleresuar me çmimin e pare ne Festivalin e Zerave Te Rinj Te Tiranes ne vitin 2016.

Në Shtator 2017, Kleansa Susaj merr pjesë në JESC 2017 me këngën "Melodi", ku fitoi çmimin e trete.

Në vitin 2018, Kleansa Susaj merr pjesë në Voice Kids Albania.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania


Pjesëmarrja Në Festivale: