Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kleasa Xhaferri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60
  • Vendlindja:
  • Krujë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Kleasa Xhaferri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 8 Janar 2020, Klea publikon videoklipin "Vajzat Shqiptare"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

1 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Kleasa Xhaferri, Klea

Komente 1