Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kleasa Xhaferri
  • Vendlindja:
  • Krujë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Kleasa Xhaferri është këngëtare. Më datë 8 Janar 2020, Klea publikon videoklipin "Vajzat Shqiptare".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 1