Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Klejti Mahmutaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  34
BIOGRAFIA: Klejti Mahmutaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2010, Klejti Mahmutaj ishte finalist në Gjeniu I Vogel 3. Në Nëntor 2010, Gerta Mahmutaj & Klejti Mahmutaj marrin pjesë në Kënga Magjike 2010 me këngën "Ne Ditar Nje Dashuri". Më datë 30 Maj 2013, Maya Alickaj & Klejti Mahmutaj publikojnë videoklipin "Një Jetë Me Ty". Muzika e këngës u punua nga Adrian Hila, teksti u shkrua nga Rozana Radi. Në Shtator 2015, Gerta Mahmutaj & Klejti Mahmutaj marrin pjesë në Kënga Magjike 2015 me k...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Gerta Mahmutaj

Finalist në

Gjeniu I Vogel

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Benny (Benjamin Ajrullahu)

Stenaldo Mëhilli

Edber Laho

Egzon Krasniqi

Xhustino Hasani

Papush Sadiku

Granit Miftari

Anxhelo Miho

Deni

Verim Zendeli


Tags: Klejti Mahmutaj, Klejdi Mahmutaj, Kleiti Mahmutaj

Klejti Mahmutaj në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet