A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klejvis Saliaj

Choose star rating

Rating:  3.5 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Ballsh 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 31
BIOGRAFIA: Klejvis Saliaj is a popular singer of Pop music. Profesioni dhe pasioni janë dy nga pikat e tij më të forta. Prezantimi i emisioneve te ndryshme po e ndihmon të afirmohet në fushën e moderimit, por duke mos lënë pas dore edhe këngën, që duket se është një nga pasionet e tij më të mëdha. Ka mbaruar Fakultetin e Histori Filologjise, dega gazetari. Kerkon te jete kompetitiv ne fushen e artit, eshte marre me televizion, ka studiuar gazetari, ka dale tek emisioni Troç ne TVSH. Ka kenduar ne koncerte...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Star Academy Albania

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Erik Lloshi

Silver Metka

Erjon Korini

Mateus Frroku

Luiz Ejlli

Joni Aliraj

Adriano Rama

Kristo Thano

Kelly

Ergys Shahu


Tags: Klejvis Saliaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019