Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klejvis Saliaj - Jam Une Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Thonjte mi ngul thelle mbi shpine
e dehur sot kerkon shpetim
E di zemren smund ta jap
Vec me trup te mbajme kur je tap

Une jam dhe ketu do jem
sa gjate jo nuk di ta them
Vazhdon forte te me shterngosh
nje nate plote, dy zemra bosh

Une ndua prane ty te te kem
pa dashuri nje lufte me ty ja vlen
Te jesh per mua viktime
Ska ndjenje, ska fjale, por vetem nje renkim

Shume flet asnjehere sdegjon
shume do asnjehere spranon,
Kupto kurre me ty nuk jam
eshte nje bote ajo qe na ndan.

Une jam dhe ketu do jem
sa gjate jo nuk di ta them
Vazhdon forte te me shterngosh
nje nate plote, dy zemra bosh

Lerme serisht te te gjej
jashte zemres te flej
Jashte me ty, ti pa mua, une pa ty

Une jam dhe ketu do jem
sa gjate jo nuk di ta them
Vazhdon forte te me shterngosh
nje nate plote, dy zemra bosh

Ky tekst u dërgua nga Klejvis Saliaj


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 19/11/2009
Festivali: Kënga Magjike 2009


Më Shumë Këngë Nga Klejvis Saliaj:


Komente 0


Klejvis Saliaj - Jam Une
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Une".
3. Video është e këngës "Jam Une", por nuk këndohet nga Klejvis Saliaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.