Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klejvis Saliaj - Kur Perendoje  (Feat. Ina Hoxha)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Teksti:

Klejvis Saliaj

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 11

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2011

Komente

Asnjë Koment

27/12/2011

2011-12-27T17:36:52+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Perendoje" kënduar nga Klejvis Saliaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Klejvis Saliaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Klejvis Saliaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet