Klement
Klement

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Klement është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 25 Dhjetor 2019, Klement publikon videoklipin "Columbiane", në bashkëpunim me Ilir Tironsin. Muzika e këngës u punua nga Samuel Kodra & Ilir Tironsi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra. Më datë 25 Janar 2020, Klement publikon videoklipin "Muziken Ton Kerceni", në bashkëpunim me Marselin. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Samuel Kodra. Më datë 3 Mars 2020, Klement publikon videoklipin "Çun Shqipnie", në bashkëp...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 2