Klement Tinaj
Klement Tinaj
Klement Tinaj
  • Vendlindja:
  • New York U.S.A.
  • Jeton dhe vepron në :
  • U.S.A. U.S.A.
  • Ditëlindja:
  • 26 Shkurt
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Klement Tinaj është këngëtar. Më datë 27 Shkurt 2020, Klement Tinaj publikon videoklipin "Vajze Malsore".

Më datë 18 Prill 2020, Klement Tinaj publikon videoklipin "Shqipet Me Dy Krena", në bashkëpunim me Luigj Tinaj.

Më datë 1 Korrik 2020, Klement Tinaj publikon videoklipin "Nana E Mergimtarit".

Më datë 12 Shkurt 2021, Klement Tinaj publikon videoklipin "Her Zeshkanja, Her Bjondina".

Më datë 3 Prill 2021, Klement Tinaj publikon videoklipin "Per Shen Valentin".

Më datë 15 Korrik 2021, Klement Tinaj publikon videoklipin "Kur Malsori Don Malsoren".

Më datë 12 Gusht 2021, Klement Tinaj publikon videoklipin "Syt E Tu".

Më datë 9 Shtator 2021, Klement Tinaj publikon videoklipin "Kcim Malsorce".

Më datë 28 Tetor 2021, Klement Tinaj publikon videoklipin "Hotjane".

Më datë 25 Dhjetor 2021, Klement Tinaj publikon videoklipin "Lamtumir".

Më datë 16 Shtator 2022, Klement Tinaj publikon videoklipin "Bajzjane".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0