Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klement Tinaj - Vajze Malsore Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pse pse moj patriote
Ska meshire kjo zemra jote
Vec nje shance ti me ma fal
Do te jem ma i lumturi dja

Vajze malsore kelmendore
Shpirt e zemer ti mi more
Je e bukur patriote
Zemra ime zemra jote

Hidhe vallen dora dora
Je e bukur si kur Nora
Un me caksir e ti ne xhublet
Syt e mi ne ty kan mbet

Vajze malsore kelmendore
Shpirt e zemer ti mi more
Je e bukur patriote
Zemra ime zemra jote


Ky tekst u dërgua nga Kristine

Klement Tinaj - Vajze Malsore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajze Malsore".
3. Video është e këngës "Vajze Malsore", por nuk këndohet nga Klement Tinaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klement Tinaj:


Komente 0