Klement
Klement
Klement
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: etno
Klement është këngëtar. Më datë 25 Dhjetor 2019, Klement publikon videoklipin "Columbiane", në bashkëpunim me Ilir Tironsin. Muzika e këngës u punua nga Samuel Kodra & Ilir Tironsi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra.

Më datë 25 Janar 2020, Klement publikon videoklipin "Muziken Ton Kerceni", në bashkëpunim me Marselin. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Samuel Kodra.

Më datë 3 Mars 2020, Klement publikon videoklipin "Çun Shqipnie", në bashkëpunim me Adi Sybardhin. Muzika e këngës u punua nga Adi Sybardhi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra.

Më datë 10 Maj 2020, Klement, Eri Qerimi & Landi Roko publikojnë videoklipin "Korleone", në bashkëpunim me Ilir Tironsin. Muzika e këngës u punua nga Ilir Tironsi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra.

Më datë 9 Qershor 2020, Mandi publikon videoklipin "Selita", në bashkëpunim me Klement & Ilir Tironsin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mandi.

Më datë 26 Gusht 2020, Klement publikon videoklipin "Prada", në bashkëpunim me Ilir Tironsin. Muzika e këngës u punua nga Zani Loca, teksti u shkrua nga Bledi Selita, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra.

Më datë 17 Shtator 2020, Mandi publikon videoklipin "Terminatoria", në bashkëpunim me Klement, Ilir Tironsi & Mikel Osmanin. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Samuel Kodra.

Më datë 1 Dhjetor 2020, Mandi publikon videoklipin "A Do Me Ni Kët Hit?", në bashkëpunim me Klement. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mandi. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.

Më datë 31 Dhjetor 2020, Sabiani, Mevli & Klementi publikojnë videoklipin "Puthe". Muzika e këngës u punua nga Sabiani, ndërsa teksti u shkrua nga Petro Xhori & Sergi Disha.

Më datë 15 Shkurt 2021, Megi publikon videoklipin "Oj Zemer", në bashkëpunim me Klementin. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.

Më datë 1 Tetor 2021, Ronela Hajati publikon videoklipin "Leje", në bashkëpunim me Klement. Muzika e këngës u punua nga Ronela Hajati & Big Deal Records, ndërsa teksti u shkrua nga Ronela Hajati. Videoklipi u prodhua nga Sebastian Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Big Deal Records.

Më datë 2 Nëntor 2021, Marseli, Klementi & Andrea publikojnë videoklipin "Amen Duj". Muzika e këngës u punua nga Zani Loca, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra. Videoklipi u prodhua nga kompania Frame Company Albania.

Më datë 12 Mars 2022, Eranda Libohova publikon videoklipin "Ekselente", në bashkëpunim me Klement. Muzika e këngës u punua nga Gent Myftaraj, ndërsa teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

Më datë 25 Shtator 2022, Klement publikon videoklipin "Bobat", në bashkëpunim me Marsel & Ilir Tironsin. Muzika dhe orkestrimi i këngës u punuan nga Samuel Kodra, ndërsa teksti u shkrua nga vetë Klement. Videoklipi u prodhua nga kompania Frame Company Albania.

Më datë 25 Nëntor 2022, Gena & Klement publikojnë videoklipin "Zemren Ma Ke Marr". Kënga vjen e realizuar në bashkëpunim, ku Gent Myftaraj & Gena kanë realizuar bashkë muzikën, ndërsa për tekstin e kësaj kënge janë kujdesur Sebastiana Brecani & Klement. Videoklipi u prodhua nga BUG Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Gent Myftaraj.

Më datë 1 Dhjetor 2022, Klement publikon videoklipin "Valla Valla", në bashkëpunim me Eliën. Muzika e këngës u punua nga Sardi Mneri, ndërsa teksti u shkrua nga Deyzoh (Ronaldo Shtylla). Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 2