Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
KleoNiki

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: KleoNiki është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 14 Shkurt 2020, KleoNiki publikon videoklipin "Unity", në bashkëpunim me Alban Ramosaj. Teksti i këngës u shkrua nga KleoNiki & Alban Ramosaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Julia Laze

Ola Xhauri

Ardita Begu

Marigona Vitia

Ervisa

Pashke

Samira

Ojsa

Liza

Ona Mani

Tags: Kleoniki


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet