Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klepto - Freestyle (Remix) (Feat. Bx-A)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

klepto verse:

kom kokain ecteasy (ekstazi) heroin
si ta marrin vesh meniher lufta bin
do gjin shpesh ma thirrin policin
duhet me nshu nju jorkin e me ik deri ne prishtin
a ke ni a skini jena ba sikur mafi
kush na sheh n'limozin 22 me allti
kom kokain ecteasy (ekstazi) heroin
si ta marrin vesh meniher lufta bin
do gjin shpesh ma thirrin policin
duhet me nshu nju jorkin e me ik deri ne prishtin
a ke ni a skini jena ba sikur mafi
kush na sheh n'limozin 22 me allti

Bx-a
e djemt tont i lidh ko e sheh p...... e pshtill krejt me bllokata e sheh ne bllokata e lidh ken jamo e shtin ne kazano....................


Ky tekst u dërgua nga  rinorquni1Remix: Klepto - Freestyle
Klepto
Featuring: Bx-A
Publikimi: 08/09/2012


Klepto - Freestyle (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freestyle (Remix)".
3. Video është e këngës "Freestyle (Remix)", por nuk këndohet nga Klepto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klepto:


Komente 0