Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klepto - Demo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

..........................................................
Sjom ka di qka met kallxu
A spe sheh kejt jem tranu
Kom met çpu ko met gju
Ti smunesh mu shty me mu
Une ty ta thej at kry
Sum ha kari qa ke kry
Shkoll fillore fakulltet
Kur dvi une ta boj termet
Ti vec fole une kom bole
Ti um shan un d'gjuj revole
Dole dole po su ktheve
Haver une t'sjelli kreje
Kom met rrehe pot boj beje
Ik prej meje sum vyn leje
Pi birr peje kejt jom dehe
Ik prej meje se pot preje
..........................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend


Nuk kemi video për këtë këngë.


Klepto
Publikimi: 21/05/2013


Klepto - Demo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Demo".
3. Video është e këngës "Demo", por nuk këndohet nga Klepto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klepto:


Komente 0