{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

Klesidra është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0