Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klevi ABG's - Kif Shydah (Feat. Koli)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

cdo un kerkoj edhe pse kta po i thon drog
un e pi ame e pi xhia drog
kush po thot stop stop stop
kyfshidah me bich arivo si me kon nisha
kifshydah me bicah arivo si me kon nisha
kif e thithim me shok me bich nen stop
perqindja e fort
spo bon efekt vet pina drog
kif shydah

cdo un perko edhe pse kta po i thon drog
un e pi ama e pi xhia drog


Ky tekst u dërgua nga or kalamaKlevi ABG's
Publikimi: 02/02/2015


Klevi ABG's - Kif Shydah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kif Shydah".
3. Video është e këngës "Kif Shydah", por nuk këndohet nga Klevi ABG's.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klevi ABG's:


Komente 0