Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klevi ABG's - Mundohem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


MUNDOHEM NE ENDERR TE GJEJ
PO AS ATY NUK VJEN
KAM FTOHT
TRUPIN NUK E NDJEJ
ME MER MALLI TE TE KEM
KA KOH QE TE MENDOJ
PO AKOMA NUK TE SHOH
KE KOH QE ME MUNGON
JAM I DOBET SHPRES TI NUK KERKON
KERKOJ QE TE THEM ME FAL (ME FAL)
QE U BERA PJES PER TY
NUK KERKOJ TE KTHEHEMI BASHK
POR TA KUPTOSH QE KAM QEN PER TY
MBASE KOHA DO HARROJ
FATIN TJETER DO TA KESH
UN PLAGEN DO TA KEM
POR RENCIJA ESHT QE MIR TE JESH

UN S'TE HEQ NGA JETA IME
DHE PO S'U KTHEVE PAS
E E E E
DO T'MENDOHEM
DO TE DUA
Z'DUA TE HUMBAS
E E E E
UN S'TE HEQ NGA JETA IME
DHE PO S'U KTHEVE PAS
E E E E
DO T'PENDOHEM
DO TE DUA
Z'DUA TE HUMBAS

SHPRESOJ QE TA LEXOSH
LETREN QE TY TA KAM SHKRUAR
MBASE TI NUK BESON
PO E KAM SHKRUAR ME KTO DUAR
MENDIMET MENDJEN TE KAN MAR
ZEMRA SHEH PO LOT PIKON
KUJTON ÇA KALUAM NE
KOKEN NE QIELL E ÇON
JAN UN AI.. AI QE TI E DOJE
JAM PRAP AI.. DHE PSE PA TY PO QENDROJE
T'LUTEM TI, T'LUTEM TI, ME BESO
T'LUTEM TI, T'LUTEM TI, ME DEGJO
MOS MENDO SE TE KAM HARRUAR
JAM UN PRAP AI

UN S'TE HEQ NGA JETA IME
DHE PO S'U KTHEVE PAS
E E E E
DO T'MENDOHEM
DO TE DUA
Z'DUA TE HUMBAS
E E E E
UN S'TE HEQ NGA JETA IME
DHE PO S'U KTHEVE PAS
E E E E
DO T'MENDOHEM
DO TE DUA
Z'DUA TE HUMBAS
E E E E

.................................

UN S'TE HEQ NGA JETA IME
DHE PO S'U KTHEVE PAS
E E E E
DO T'MENDOHEM
DO TE DUA
Z'DUA TE HUMBAS
E E E E
UN S'TE HEQ NGA JETA IME
DHE PO S'U KTHEVE PAS
E E E E
DO T'MENDOHEM
DO TE DUA
Z'DUA TE HUMBAS
E E E ENuk kemi video për këtë këngë.


Klevi ABG's
Publikimi: 09/04/2014


Klevi ABG's - Mundohem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mundohem".
3. Video është e këngës "Mundohem", por nuk këndohet nga Klevi ABG's.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klevi ABG's:


Komente 0