Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klevi ABG's - Me Flet Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

ti mos u ndje ne faj
nese lendohesh mos qaj
do me kerkosh ti me pran
do me thuash si un te kam xhan

ti mos u ndje ne faj
nese lendohesh mos qaj
do me kerkosh ti me pran
do me thuash si un te kam xhan

le le le le lej
sa embel me flet ti
le le le le lej
je je embelsi

le le le le lej
sa embel me flet ti
le le le le lej
je je embelsi

nuk ko met lon ty
never never ever
smun un me nxon
tjeter tjeter tjeter

ti me plotson mu cdo deshir
pran kur te kam ndjehem shum mir
per ty kendoj nate e dite
shpirti immmm

ti me plotson mu cdo deshir
pran kur te kam ndjehem shum mir
per ty kendoj nate e dite
shpirti immmm

le le le le lej
sa embel me flet ti
le le le le lej
je je embelsi

le le le le lej
sa embel me flet ti
le le le le lej
je je embelsi


Ky tekst u dërgua nga GiSeldaKlevi ABG's
Publikimi: 22/12/2015


Klevi ABG's - Me Flet Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Flet Ti".
3. Video është e këngës "Me Flet Ti", por nuk këndohet nga Klevi ABG's.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klevi ABG's:


Komente 0