Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klevi ABG's - Jam Me Ty (Feat. Ekstazy)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kley Dee RECORDS
Ekstazy
DJ Klevi

(EkstazY)
Mundohem qe te t'them
ME FAL !

Por ti nuk me kupton
Ti
Nuk me BESON
Kur dua te them at' fjal'
O BABY !

Por TE LUTEM Kuptom'
Ti TE LUTEM Besom'

Por mendoj qe je larg
Dhe me fort ti DASHUROM

Nuk ka dit mos t'mendoj
Nuk ka nat mos t'kujtoj

Se ti je e vetmja FEMER
Qe e DASHUROJ

Shikom ne sy
Do vdesim TE DY
Ti lutu per mua
Dhe Un lutem per ty

Per tyyyyyyyy !

Ref. x2 (EkstazY & Klevi ABG's)
Mendoj per ty
Jemi Bashk te Dy
Edhe JETEN time
Ta kam Kushtuar ty
Me shiko ne sy
TE DUA vetem ty
Sa her te ndihesh vetem
Un do jem me ty.

(Klevi ABG's)
Me mungon prania jote
KUR
Nuk te kam pran
Me pelqejn BUZET e tua
Kur me thua
TE KAM XHAN !

Je FRYMZIMI qe me jep
Je DESHIRA qe un kam
Je si ENDERR feminore
Çdo gje per ty un jam

Ta pershkruj me 1 fjal
E veshtir esht' ta Kuptosh
Zemra ime perty rreh
Derisa ti te JETOSH

Mendoj un per ty
Mendo dhe ti per mua
Na bashkon te dy
Vetem fjala
" TE DUA "

Nisem ne MENGJES
Me menimin te takoj
Jeta ime merr Dyshimin
E filloj te Fantazoj

Nuk di te pershkruj
Nga 1 gje kam per ty
Di te them i gjo
Se per tjeter
NUK KAM SY

Je ajo qe kam kerku
Je ajo qe bon per mu
Je ajo qe m'ploteson
Zemren shum nalt ma çon

Kenga shkon vetem per ty
Dedikim nga ana ime
Le ta mar vesh BOTA
se ti je JETA IME

Ref. x2 (EkstazY & Klevi ABG's)
Mendoj per ty
Jemi Bashk te Dy
Edhe JETEN time
Ta kam Kushtuar ty
Me shiko ne sy
TE DUA vetem ty
Sa her te ndihesh vetem
Un do jem me ty.

Do jem me ty

Me ty GJITHMON

Me ty Me ty Me ty

Do jemmm

Do t'kem pran zemres time

Jeeeeeeee

Ref. x2 (EkstazY & klevi ABG's)
Mendoj per ty
Jemi Bashk te Dy
Edhe JETEN time
Ta kam Kushtuar ty
Me shiko ne sy
TE DUA vetem ty
Sa her te ndihesh vetem
Un do jem me ty.

Key Dee RECORDS


Ky tekst u dërgua nga GiseldaKlevi ABG's
Featuring: Ekstazy
Publikimi: 25/07/2013


Klevi ABG's - Jam Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Me Ty".
3. Video është e këngës "Jam Me Ty", por nuk këndohet nga Klevi ABG's.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klevi ABG's:


Komente 0