Klevi Gaxha
Klevi Gaxha

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Klevi Gaxha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 7 Janar 2021, Klevi Gaxha publikon videoklipin "Kismet". Muzika e këngës u punua nga Artan Jusufi, ndërsa teksti u shkrua nga Ejup Shabani. Videoklipi u prodhua nga kompania Jehona. Më datë 4 Maj 2022, Hamit Kastrati publikon videoklipin "Vajza T'bukra Hasi Ka", në bashkëpunim me Klevi Gaxhën. Teksti i këngës u shkrua nga vetë Hamit Kastrati. Më datë 5 Maj 2023, Klevi Gaxha & Hamit Kastrati publikojnë videoklipin "Shqipet E Lirisë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0