A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Klevi Mc - Dashuro Ne Perjetesi


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/04/2011

2011-04-02T18:43:30

Participating in

Top Fest 8


Part : 1

Me pyt kush se nga jena
jom i mir sjetoj me rrena
te gjith e di kur gaboj
me pelqen dhe kur m'qortoj
vec njona mka lujt synin
nga marria shperthej gzimin
e dua shum e'perqafoj
ta puth fort ta shtrengoj
eshte e bukur dhe zeshkane
ndashuri si afrikane
kam te drejt mos me thoni
mund te plasni sa te doni
e at'her do therras ku je ti moj shoqni
te mberthyer nga xhelozia
gjith kohen ne lakmi

Ref : 2x

Hey hey hey do therras
hey hey ku je ti dashuri
hajde hajde zogu vogel
locka jeme je vec ti
un te dua nuk kam tjeter
dashuruar n'perjetsi

Part : 2

Ju gjith kohen m'shoqeroni
me fjal t'bukra e tradhti
lojen tuaj kom kuptuar
mos kaloni n'ekstazi
ju dua shum me ju ndaj jeten
vec ju m'thoni te verteten
bla bla bla nuk pushoni
me fjal boshe m'ngaterroni
interesantin ju mos beni
se mua me zhgenjeni
boll tani me tradhti
se po m'gjallni neveri
ju me thoni pse nuk jam
si gjithnji me ju rri
e rrespektin qe kam n'zemer
pa harruar shpirtin tim

Ref : 2x

Hey hey hey do therras
hey hey ku je ti dashuri
hajde hajde zogu vogel
locka jeme je vec ti
un te dua nuk kam tjeter
dashuruar n'perjetsi

Part : 3

Vec ti je endrra ime
kur z'mbusqesh jam n'vetmi
mi afro buzet e tua
zjarr t'me djegesh shpirti im
lot nga ty nuk pranoj
te lenduar n'padrejti
gjithmon e qortoj veten
gabimi im nuk je ti
kam besin un tek vetja
se e njoh kte njeri
un quhem Klevis Boçi
me parime t'njejta e drejtsi

Ref : 2x

Hey hey hey do therras
hey hey ku je ti dashuri
hajde hajde zogu vogel
locka jeme je vec ti
un te dua nuk kam tjeter
dashuruar n'perjetsi
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019