Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klevis Maliqi
Krijime letrare (5)
Biografia
Foto (1)
Komente (0)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2
 • Vendlindja:
 • Cerrik 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
Klevis Maliqi është një poet.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo një poezi »

Tags: Klevis Maliqi

Komente 0