Klevist Llanaj
Klevist Llanaj
Klevist Llanaj
  • Vendlindja
  • Vlorë
  • Jeton në
  • Greqi
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 23 Shtator 1991
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♍ Virgjeresha
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Klevist Llanaj është këngëtar. Më datë 14 Shkurt 2022, Klevist Llanaj publikon videoklipin "Vetëm Për Ty". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Edmond Çano. Videoklipi u prodhua nga kompania Cinefocus GT.

Më datë 12 Prill 2023, Klevist Llanaj publikon videoklipin "Kur Jam Me Ty". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë shkruar nga Bledi Telha. Videoklipi u prodhua nga kompania Cinefocus GT.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0