Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klevist Llanaj - Vetëm Për Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Je në sytë e mi
E bukur si hënë
Dëshirë më plotësuan
Gjithë yjet e rënë

Gjithë yjet e rënë
T'i mblodha kurorë
Dhe në shpirtin tim
Shkriu ajo borë

Nuk më lodhi jeta
Nuk më lodhi koha
I lumtur sot jam
Sepse ty të njoha

Mbi buzëqeshjen tënde
Gjej krahët e mia
Edhe fluturoj
Veç nga dashuria

Kur jeta më mban
Larg nga syri tënd
Me sy e puth hënën
Për ty këndoj këngë

Nëse të mungoj
E dot s'të vjen kënga
Gjithë puthjet e mia
T'i marrësh nga hëna.
Klevist Llanaj
Publikimi: 14/02/2022
Muzika: Edmond Çano
Teksti: Edmond Çano
Orkestrimi: Bledi Telha
Video Produksioni: Cinefocus GT


Klevist Llanaj - Vetëm Për Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetëm Për Ty".
3. Video është e këngës "Vetëm Për Ty", por nuk këndohet nga Klevist Llanaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0