Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klik - Problemet E Moshes (Feat. Briz Musaraj)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Intro:
ne club tap ate shoh
kjo nate e gjate zemren ma ngatroi
i vetmuar rruget kaloj

e keto jane problemet e moshes...

Repertura 1:
ate shoh perseri ndjenjat mkthehen
veten merzis kot se e di qe ajo do rikthehet
i know shit happens

e sidomos ne adoleshenc man
kur je i lidhur me shume kerkesa ke
e ndersa kur je single noone gives a fuck man
shume e komplikuar mosha ne te cilen jam
16 e me duket vetja ne kriza moshe vlla e kto jan

Refreni:
problemet e moshes
kur ajo ty te do
e te thote jo,problemet e moshes
ohoh problemet e moshes

Repertura 2:
ne club tap kete nat vlla
karoke shum shpirtra i kam vjedh si djall
un i di zgjidhjet shume mire per gjithcka
por kur vjen puna te femrat jam komplet budalla
e dhashe veten nje moment nje nate

i dhash puthje dikujt tjeter dhe ajo me pa
toksinat bejn te veten e toksine mu be gjithcka
ajo me la por e di qe me kerkon akoma

Refreni:
problemet e moshes
kur ajo ty te do
e te thote jo,problemet e moshes
ohoh problemet e moshes

Outro:
asgje me shume e asgje me pak
ta degjoj zemren e thyer kete nat
besoj se gabova qe te fola ugh
problemet e moshes
ohoh problemet e moshes


Ky tekst u dërgua nga  Lukinjo


Nuk kemi video për këtë këngë.


Young Klik
Featuring: Briz Musaraj
Publikimi: 11/01/2014


Klik - Problemet E Moshes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Problemet E Moshes".
3. Video është e këngës "Problemet E Moshes", por nuk këndohet nga Klik.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Young Klik:


Komente 0