Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klinsman Llazani - Sa E Bukur Kenka Gjyla Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O Sa e bukur hajde kenka gjyla, 2x
o gjyla faqet kuq o si zymyla, 2x

Gjyle sa e bukur je , 2x

O paske ken moj shega devedishe, 2x
O bukuria gjyle mos tu prishte, 2x

Gjyle sa e bukur je, 2x

O tuj shetitun fush e mal e nkoder, 2x
O sa e bukur kenka gjyla nshkoder, 2x

Gjyle sa e bukur je, 2x


Klinsman Llazani - Sa E Bukur Kenka Gjyla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa E Bukur Kenka Gjyla".
3. Video është e këngës "Sa E Bukur Kenka Gjyla", por nuk këndohet nga Klinsman Llazani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klinsman Llazani:


Komente 0