Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Klinti Çollaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  48
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Klinti Çollaku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Klinti Çollaku është një nga zërat e rinj më të mirë, të cilin e kemi dëgjuar në spektaklin e talenteve të reja “Gjeniu i vogël” teksa këndonte “Makina e memories”, “Belle” apo dhe “Sytë e tu”. Triumfi në një tjetër spektakël talentesh siç ishte “The Voice of Albania” do t’i hapte rrugën drejt këngëve tashmë të shkruara për të në kompeticione apo dhe videoklipe. Aktualisht studion për menaxhim biznes. Në vitin 2011, Klinti Çollaku merr pjesë n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Fitues i

Voice Of Albania

Pjesëmarrës në

Gjeniu I Vogel

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (4)

9
0
2
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ardit Çuni

Xhevi

Deklan

Dylan

Stiv Boka

Gussi

Alban Ramosaj

Andi Stafuka

Sardi Strugaj

Loni Gashi

Tags: Klinti Çollaku, Klint Çollaku, Klinti Collaku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet